Angielski Malta San Gwan MG course info

kursy języka angielskiego MALTA SAN GWANN

♥️ MALTA Gateway School of English ♥️ grupa wiekowa 17+ lat ♥️ zakwaterowanie: rodzina lub akademik

• • •

OPISY KURSÓW

KURSY GENERAL ENGLISH

Kursy prowadzone są metodą komunikatywną i obejmują kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Grupy maksymalnie 15-osobowe; poza sezonem 6-8 osobowe. Przed przydziałem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.
Kursy prowadzone są przez okrągły rok i rozpoczynają się w każdy poniedziałek, możliwość rozpoczęcia kursu również w inny dzień po uzgodnieniu ze szkołą

KURSY BUSINESS ENGLISH

Kursy te zapewniają studentom najszybszą drogę do kompetencji komunikacyjnej w języku angielskim i jest zorganizowany wokół zadań zawodowych i sytuacji związanych z pracą zapracowanych menedżerów, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego w działaniach związanych z biznesem. Zadania praktyczne będą opierać się na różnorodnych zainteresowaniach samych klientów, a lekcje będą uwzględniać zaawansowaną wiedzę i doświadczenie uczniów, szczególnie w takich obszarach, jak przywództwo, innowacje i relacje międzyludzkie. Kluczowe koncepcje kursu obejmują sytuacje tematyczne, które pomagają wzmocnić słownictwo, mówienie, pisanie i angielski społeczny. Naszym celem jest zaoferowanie elastycznego podejścia do podstawowych wzorców interakcji stosowanych przez ludzi biznesu w swojej pracy. Jednostki nauczania tematycznego obejmą szeroki zakres sytuacji biznesowych, takich jak używanie dobrego języka angielskiego w handlu w zbieraniu informacji, sporządzaniu raportów i przygotowywaniu prezentacji, zarządzaniu rozmową kwalifikacyjną, pisaniu listów biznesowych i e-maili, rozmowach telefonicznych, podejmowaniu decyzji i problemach rozwiązanie. Korzystamy z różnych książek dotyczących języka angielskiego w biznesie, takich jak New Business Matters, The Business Macmillan Series, English 365, Company to Company, New International Business English, English for Business Studies, dalsze Ahead, Getting Ahead, Market Leader i inne książki przeznaczone do konkretnych zastosowań. oraz specjalistyczne obszary języka angielskiego w biznesie, takie jak Oxford Handbook for Commercial Correspondence, e-mail English i Prezentacje w języku angielskim, żeby wymienić tylko kilka. Pierwszego dnia w szkole przeprowadzisz test kwalifikacyjny, który pozwoli nam zdecydować, który poziom zajęć z języka angielskiego w biznesie będzie dla Ciebie najlepszy.

W angielskim biznesowym wszystkie cztery umiejętności językowe – słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie – są rozwijane poprzez szeroki zakres zadań, które ściśle odzwierciedlają świat prowadzenia biznesu. Poruszane tematy obejmują rozwój osobisty, wyznaczanie celów, umiejętności zarządzania, samoświadomość i znaczenie dobrej komunikacji w biznesie, wizerunek firmy, społeczną odpowiedzialność biznesu, łańcuch dostaw, zarządzanie konfliktem, który jest również ważnym tematem w biznesie, ponieważ jest często spotykany w miejsc pracy, czy to w małych firmach rodzinnych, czy w dużych organizacjach międzynarodowych. Inne tematy poruszane w biznesowym języku angielskim obejmują tematy związane z marketingiem i świadomością marki, takie jak marketing strategiczny, plany marketingowe, identyfikacja właściwych odbiorców itp. Przedmioty takie jak zarządzanie ryzykiem i inwestycje są również uwzględnione w programie na poziomie wyższym średniozaawansowanym/zaawansowanym i obejmują zadania ze słuchania/czytania, po których następuje dyskusja na takie tematy, jak kontrola szkód i zarządzanie kryzysowe. W miarę postępów w omawianiu tematów języka angielskiego w biznesie będziesz mieć także możliwość poszerzenia swojego słownictwa angielskiego w biznesie, co pomoże Ci lepiej wyrażać się zarówno w piśmie, jak i podczas rozmów na określone tematy z rówieśnikami w miejscu pracy, na uniwersytecie lub w firmie szkoła. Innymi słowy, kurs Business English zwiększy Twoje zrozumienie, płynność i siłę komunikacyjną w języku angielskim.

FAMILY PROGRAMME kurs dla rodzin z dziećmi 4-10 lat
 
Niezaprzeczalnym faktem jest, że coraz więcej rodziców decyduje się towarzyszyć swoim dzieciom w anglojęzycznych wycieczkach na Maltę i Gozo. Właśnie z tego powodu szkoła jako  placówka rodzinna, oferuje kurs, który pozwala rodzicom zabrać ze sobą małe dzieci na naukę języka angielskiego, korzystając z udogodnień na terenie obiektu, które zapewniają elastyczny i przyjemny pobyt. Mając na uwadze specyficzne wymagania pojedynczej rodziny lub rodzica i dziecka, oferujemy różne atrakcyjne możliwości. Prywatne lekcje dla juniorów i kursy grupowe dla rodziców lub zajęcia rekreacyjne dla dzieci, podczas gdy rodzice uczęszczają na kurs języka angielskiego, to tylko kilka przykładów oferty GSE. Możemy również zorganizować opiekę dzienną dla bardzo małych dzieci, podczas gdy rodzice uczęszczają na lekcje. Co więcej, oferujemy nawet zakwaterowanie ze śniadaniem typu B&B z zapleczem kuchennym w naszym akademiku szkolnym (znajdującym się tuż obok szkoły) dla dzieci poniżej 13 roku życia, jeśli towarzyszą im rodzice.

Ponieważ szkoła  i jej rezydencja (tylko 3 minuty od sypialni do klasy!) są w pełni wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, rodziny mogą pozostawać w kontakcie z biznesem, przyjaciółmi i rodziną w zaciszu własnych pokoi. Nasza szkoła dąży do doskonałości, ponieważ wartości rodzinne są w centrum naszej misji. Oprócz rezydencji szkolnej oferujemy również zakwaterowanie u rodziny goszczącej dla rodzin podróżujących z dziećmi w odległości od 5 do 10 minut spacerem od szkoły, apartamenty z własnym wyżywieniem w pobliżu szkoły, a także wybór trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowego hotelu w St. Julian’s i Sliema.

KURSY 50+ dla osób powyżej 50 roku życia
 
Kurs 50+ to idealny wybór dla dorosłych, którzy ukończyli pięćdziesiątkę, którzy chcą udoskonalić swój angielski, jednocześnie wykorzystując przyjemne, spokojne wakacje na Malcie. Kurs opiera się głównie na praktyce konwersacyjnej języka angielskiego; nacisk na leksykę i konwersację jest jednak organicznie powiązany z historią i kulturą społeczeństwa śródziemnomorskiego. Życie na Malcie toczy się w anglojęzycznej atmosferze, która sprzyja używaniu języka angielskiego w każdym miejscu, czy to w sklepach, bankach, restauracjach, teatrach, kinach, muzeach i hotelach. Dlatego też jest całkiem naturalne, że nasi uczniowie powyżej 50. roku życia spotykają się towarzysko i uczestniczą w wycieczkach, wizytach w miejscach historycznych, muzeach i wydarzeniach, takich jak przedstawienia teatralne lub coroczne festiwale, które poszerzają ich znajomość języka angielskiego, wprowadzając ich jednocześnie w barwną historię i śródziemnomorski styl życia ogólnie Malty. Poniższe programy obejmują dodatkowy, pełny program rekreacyjno-kulturalny (za dodatkową opłatą; zajęcia można kupić indywidualnie, a cenę każdej atrakcji można znaleźć w cenniku), aby pokazać Ci to, co najlepsze na Malcie, podczas nauki angielskiego z nami. Kursy odbywają się 4 razy w roku.
 


Study Travel Kursy i Obozy Angielskiego – Anglia Malta

Angielski w Anglii, Angielski na Malcie, Edukacja za granicą; obozy językowe Londyn, obozy językowe Anglia, obozy jęzkowe Malta, kursy jęzkowe za granicą, szkoły jęzkowe Anglia, szkoły językowe Malta, nauka za granicą, angielski Anglia, angielski Malta